تاریخ: ۷:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
برگزاری مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان میبد/ یک تیم ورزشی در سایه رقابت سالم به درجات بالای ورزشی راه می یابد

مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان میبد جام شهرداری یادمان شهید درویشی، با شرکت 7 تیم از میبد و اردکان در محل سالن شهدای میبد برگزار شد.

بام میبد : در مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان میبد جام شهرداری یادمان شهید درویشی، با حضور فلاح فرماندار میبد ، اعضای شورای شهر میبد ، خانم کرمانیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان و مسئولین اداره ورزش و جوانان میبد به نفرات اول تا سوم این مسابقات ، حکم و کاپ قهرمانی از سوی هیئت فوتبال شهرستان میبد اهدا گردید.

همچنین از از خانم افسانه عبیات نائب رییس هیئت فوتبال شهرستان میبد و مسئول برگزاری مسابقات با اهدا لوح سپاس و هدیه ای تقدیر و تجلیل شد.

گفتنی است ، در این برنامه انسیه فلاح عضو شورای اسلامی میبد ، همچنین رقیه کرمانیان به ایراد سخنانی پرداختند .

فلاح عضو شورای اسلامی شهر میبد ، برگزاری چنین مسابقاتی را به فال نیک گرفت و افزود : انشاالله با همکاری مربیان یک تیم برتر از بین تیم های فوتسال بانوان میبد انتخاب و به عنوان تیم فوتسال بانوان شهرداری با ارام شهید درویشی ، که از نیروهای شهرداری میبد بود و به مقام شهادت نائل آمد ، با حمایت و پشتیبانی مسئولین تثبیت گردد و با تمریناتی که دارند و خواهند داشت ، در سطح شهرستان ، استان و کشور بدرخشند.

وی در ادامه تصریح نمود : رقابت سالم و نیز شادابی و نشاطی که در نتیجه ورزش ها برای اعضای تیم ها حاصل می شود ، موجب خواهد شد به سطوح و درجات عالی ورزشی راه یابند.

لازم به ذکر است ، تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات در دو گروه و به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند و در پایان تیم آذرخش از میبد مقام اول ,تیم سیدالشهدا از رکن آباد مقام دوم و اردکان ب از شهرستان اردکان مقام سوم را کسب نمودند.

اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان میبد با همکاری شهرداری ، شورای اسلامی شهر ، اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال این شهرستان در محل باشگاه ورزشی شهدای میبد برگزار گردید.