1. مطالب منتشر شده در دسته ی "اخبار سیاسی"
دانشجویان با گفتمان سازی به مقابله با استکبار جهانی بروند
فرمانده سپاه الغدیر یزد:

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز دانشجویان در مقابله با فتنه ها باید گفتمانی درمعرفی بزرگی و عظمت انقلاب داشته باشند .

در طول چهل سال گذشته قدرت آمریکا رو به افول گرائیده است

 امام جمعه موقت میبد با اشاره به رو به افول بودن قدرت آمریکا در طول چهل سال گذشته ، اظهار داشت : ملت ایران یک ملت عاشورایی است که با وحدت ، مقاومت و تدبیر خود تحریم ها را پشت سر خواهد گذاشت.

هفته وحدت یک پیام بزرگ تمدنی برای امت اسلام در حفظ وحدت و انسجام دارد

امام جمعه میبد با اشاره به هفته وحدت که در پیش رو است ، خاطر نشان نمود :هفته وحدت یک پیام بزرگ تمدنی برای امت اسلام در راستای حفظ وحدت و انسجام میان خودشان دارد.

تجمع بزرگ و پر شور استکبار ستیزی در روز ۱۳ آبان در شهرستان میبد برگزار شد

 تجمع بزرگ استکبار ستیزی همزمان با یوم الله ۱۳ آبان ، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور پر شور اقشار مختلف مردم شهرستان میبد برگزار شد.

روز سیزده آبان سبب خواهد شد تا شعار مرگ بر آمریکا به شعوری ضد آمریکا بدل شود

امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه میبد خاطر نشان کرد : روز سیزده آبان سبب می شود تا شعار مرگ بر آمریکا به شعوری ضد آمریکا نه تنها در ایران ، بلکه در سراسر جهان بدل شود.

مسئولین به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در اقتصاد مقاومتی توجه نکردند / فشار اقتصادی امروز بخاطر بی تدبیری بعضی از افراد در امور اقتصادی است

امام جمعه موقت میبد گفت : کسانی که دست اندر کار مسائل اقتصادی بودند در حوزه اقتصاد به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در اقتصاد مقاومتی توجه نکردند و امروز این حال و روز ما است .

استکبار با تمام قوا به جنگ ملت ایران آمده است/ با باور بر توانایی‌ها از این شرایط عبور می‌کنیم
آیت الله اعرافی در نماز جمعه میبد؛

امام جمعه میبد گفت: امروز جریان مقاومت اسلامی در یک جنگ احزاب با دشمن قرار دارد، اما ملتی که در همه صحنه‌ها خوش درخشیده است، امروز وارد گردنه سختی شده و باید با همبستگی، اطاعت از رهبری و با باور بر توانایی‌ها از این شرایط عبور کند.

چهلمين سالگرد پيروزى انقلاب اسلامى فرصتى است مناسب براى بازنگري علمكرد دستگاه ها

وزير كشور در دیدار با “‌آیت الله محمدرضا ناصری” نماینده ولی فقیه در استان یزد ، چهلمين سالگرد پيروزى انقلاب اسلامى را فرصتى مناسب براى بازنگري علمكرد دستگاه ها با هدف افزايش بهره ورى عنوان نمود.

خروج آمریکا از برجام، فضای شفاف تری را برای اقتصاد ایجاد کرد
وزیر کشور:

نقض معاهده بین المللی برجام با تعهدشکنی و خروج آمریکا از این توافق بین المللی و همراهی نکردن همسایگان و تعداد قابل توجهی از کشورهای دنیا با رویه آمریکا، فضای شفاف تری را برای همکاری های آتی اقتصادی با دیگر کشورها ایجاد کرد.

نیاز فعلی کشور تقویت گفتمان و فرهنگ مقاومت است / عظمت رهبری و اقتدار ملت باید در مسئولین ما هم تجلی پیدا کند
آیت الله اعرافی:

امام جمعه میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به شرایط فعلی کشور گفتند : ما در شرایطی قرار داریم که نیاز به تقویت گفتمان و فرهنگ مقاومت وجود دارد.

دشمن با ایجاد جو روانی کشور را بحران زده نشان می دهد / شفاف سازی یکی از راههای پیروزی در جبهه تمام عیار اقتصادی است
امام جمعه موقت میبد:

حجت الاسلام حسنی ، شفاف سازی را یکی از راههای پیروزی در جبهه تمام عیار اقتصادی خواند و گفت : امروز دیگر شعار بس است و دولتی ها و قوه قضائیه باید به صحنه بیایند و برای این مردم خوب و صبور گزارش دهند که با چند مفسد اقتصادی برخورد قاطع کرده اند.

اطلاع رسانی واقعی یا خیال بافی و توهم

 چند وقتی است، وضعیت اقتصادی تحت تاثیر فضای رسانه‌ای و برخی اخبار ناامید کننده قرار گرفت و عمده مسأله متوجه نوع اطلاع رسانی واقعی و یا کذب توأم با خیال بافی و توهم از سوی برخی افراد است.

به راه انداختن جنگ روانی و رسانه ای علیه ملت ایران با استفاده از شبکه های مجازی و ماهواره

امام جمعه موقت میبد از شبکه های مجازی و ماهواره ای به عنوان ابزارهای دشمن در جنگ روانی و رسانه ای که علیه ملت ایران به راه انداخته اند ، نام برد .

مطالبات به حق بازاریان تهران فرصتی پیش آمده برای عناصر فرصت طلب / لزوم داشتن بصیرت و دشمن شناسی در برابر فرصت طلبان

امام جمعه موقت شهرستان میبد ، مطالبات به حق بازاریان در بازار تهران را فرصتی پیش آمده برای عناصر فرصت طلب عنوان نمود و بر لزوم داشتن بصیرت در برابر سوءاستفاده آنها تاکید کرد.

دشمن امروزبه دنبال آرمانهای انقلاب و نظام است /لزوم انقلابی فکر کردن و انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن

امام جمعه شاهدیه در مراسم بزرگداشت شهید آیت الله بهشتی و یاران شهیدش در میبد با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تغییر آرمان های انقلاب است ، خاطر نشان نمود : ما لازم است در این خصوص انقلابی فکر کنیم ، انقلابی بمانیم و انقلابی عمل کنیم و آرمانهای امام و اسلام محور فعالیت های ما باشد.

نامه نوشته شده مرعوبان آمریکا و مزدوران داخلی نشانه ذلت آنها است

امام جمعه موقت میبد با اشاره به نامه ای که متاسفانه صد نفر از مرعوبان دشمن و مزدوران داخلی و سازشکاران مبنی بر مذاکره با آمریکا نوشته اند ، این اقدام را نشانه ذلت آنها خواند .

امروز بازخوانی انقلاب و دشمن شناسی بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد / ما امروز در برابر دشمنی های سنگین و نقشه های بسیار خطرناکی قرار داریم
آیت الله اعرافی:

امام جمعه میبد با اشاره به اینکه دشمنان با بزرگ نمایی ضعف های ما و توانایی خود ، می خواهند ما را از استمرار راه و مقاومت باز دارند ، بیان کرد : امروز ضرورت بازخوانی انقلاب و دشمن شناسی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

جناحها و جریانهای حاکم بر آمریکا علی رغم تفاوت ظاهریشان از یک ذات منحوس و شیطانی برخوردارند
آیت الله اعرافی:

امام جمعه میبد گفت : هدف آمریکاییها در ارتباط با جهان اسلام و به خصوص ایران ، تعقیب جهانی عقب مانده ، وابسته و دور از آزادی و استقلال و نفی اسلام و ارزشهای آن است .

پیش بینی ها ، هشدارها و انذارهای بسیار مهم رهبر عظیم الشان انقلاب در قصه برجام خود را نشان داد

آیت الله اعرافی امام جمعه میبد : ورود در این میدان کار خطیر و نیازمند به یک هوشمندی ، قاطعیت و دقت بالا بود که متاسفانه در بعضی موارد آن نکات رعایت نشد و ما شاهد هستیم آن پیش بینی امروز در حال تحقق است.

آمریکا دشمن سیلی خورده ملت و انقلاب ماست که حتی یک قدم نیز به نفع ملت ایران بر نمی دارد
امام جمعه موقت میبد:

آمریکا شیطانی است که سیلی خورده ملت و انقلاب ماست و قطعا حتی یک قدم نیز به نفع ملت ایران بر نمی دارد.

قالب خبری