1. مطالب منتشر شده در دسته ی "اخبار سیاسی"
فرماندار میبد از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قدردانی کرد

“حسین فلاح” فرماندارمیبد طی پیامی مراتب تجلیل خود را از حضور حماسی مردم شهرستان را در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام داشت.

میبدی ها عظمت حضور خود را در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند

مردم شهرستان میبد امروز دوشنبه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر عظمت و اقتدار حضور خود را در زیر بارش باران این رحمت الهی به نمایش گذاشتند.

مراسم جشن با شکوه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در میبد برگزار شد

شکوه حضور مردم ولایت مدار میبد با برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در مصلی آیت الله اعرافی به نمایش گذاشته شد و بانگ الله اکبر آنها درمیثاق بستن برای ایستادگی و مقاومت در برابر توطئه های دشمنان در آسمان شهر میبد طنین انداخت.

ترویج مکتب ولایت با توجه به توطئه های دشمنان ضرورت دارد

رئیس موسسه غدیر شناسی با بیان سخنانی در باره ولایت گفت: ترویج مکتب ولایت با توجه به اینکه نظام کشوردر معرض تهدید و توطئه های دشمنان است ضروری و اهمیت زیادی دارد.

پیام امام جمعه میبد به مناسبت برگزاری اولین همایش رسانه‌ای پژواک جبهه مقاومت اسلامی در میبد

آیت‌الله اعرافی امام جمعه میبد در پیامی به مناسبت برگزاری اولین همایش پژواک جبهه مقاومت در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: حضور اندیشه الهی و اخلاقی و گفتمان انقلاب اسلامی در این فضا و افق می‌تواند معادلات فرهنگی و تمدنی را ارتقا دهد.

اولین همایش رسانه‌ای پژواک جبهه مقاومت اسلامی در میبد برگزار می شود

اولین همایش رسانه‌ای پژواک جبهه مقاومت اسلامی با سخنرانی «حسن شمشادی» خبرنگار جبهه مقاومت و کارشناس مسائل منطقه در میبد برگزار می شود.

اعتماد وقدرت معنوی مردم ایران محاسبه دشمنان را بر هم زد

فرماندار میبد گفت : مردم ایران با اعتماد به نظام وبا قدرت معنوی خود سخت ترین تحریم ها را پشت سر گذاشته و محاسبه دشمنان مینی بر اینکه انقلاب ایران به چهل سالگی خود نمی رسد را بر هم زده اند.

تبیین تنها سخنرانی نیست باید برای افراد در جامعه وقت گذاشت

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت : شیوه های جذب متنوع است ، همچنین تبیین فقط سخنرانی نیست اگر بتوانیم حتی برای یک نفر هم وقت بگذاریم به تبیین که هفت گام دارد ، پرداخته می شود.

به برکت خون شهدا فرصت برای  فعالیت و پیشرفت فراهم است

فرماندار میبد گفت : به برکت خون شهیدان فرصت و شرایطی در حوزه های مختلف اشتغال ، توجه به تکنولوژی های برتر ، آموزش عالی ، امنیت و… فراهم شده تا بتوان اقدامات موثری را با هدف پیشرفت امور انجام داد.

با مرور وقایع و ارزیابی می توان به پیشرفت های بعد از انقلاب پی برد

فرماندار میبد گفت : با مرور وقاقع بعد از انقلاب و پیشرفت هایی که درحوزه های مختلف از جمله بهداشت و درمان در این چهل ساله انقلاب حاصل شده و ارزیابی آنها نسبت به قبل می توان وجود تفاوت ها را دریافت.

معرفی دست آوردهای انقلاب اسلامی باید مداوم و همیشگی باشد

درنشست کمیته کارو کارگری دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان میبد بر انجام برنامه هایی همراه با تداوم برای معرفی دست آوردهای انقلاب به نسل جوان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تاکید شد.

انقلاب را باید از نفوذ عوامل دشمن حفظ کرد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت : افتخار حفظ دستاوردهای ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب کافی نیست، بلکه باید با برنامه ریزی، نگاه و همت بلند بالا مواظب بود، انقلاب را از دست عوامل نفوذی دشمن با فتنه هایی که برپا می کنند در امان نگهداشت.

با عنایت به دست آوردها باید افق های بالایی در چشم انداز داشت

امام‌جمعه میبد با اشاره به جایگاه مهمی که با پیروزی انقلاب در همه شاخص‌ها در عرصه جهانی به دست آمد، گفت : با دستاوردهای بزرگ باید افق بالایی را در پیش رو داشته باشیم.

انقلاب اسلامی،۲ واژه فتنه و بصیرت را احیا کرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی یزد گفت: واژه‌های بصیرت و فتنه به‌عنوان ۲ واژه‌ای که در قرآن به آن اشاره شد، طی چند سال اخیر با حوادثی که در کشور رخ داد، توسط انقلاب و مقام معظم رهبری احیا و زبانزد مردم شد.

نشست هماهنگی مراسم بزرگداشت ۹ دی در میبد برگزار شد

درنشست هماهنگی مراسم بزرگداشت ۹ دی که در فرمانداری میبد برگزار شد ، شرکت کنندگان در این نشست بر حضور پر شور مردم در مراسم تاکید کردند.

دانشجویان با گفتمان سازی به مقابله با استکبار جهانی بروند
فرمانده سپاه الغدیر یزد:

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز دانشجویان در مقابله با فتنه ها باید گفتمانی درمعرفی بزرگی و عظمت انقلاب داشته باشند .

در طول چهل سال گذشته قدرت آمریکا رو به افول گرائیده است

 امام جمعه موقت میبد با اشاره به رو به افول بودن قدرت آمریکا در طول چهل سال گذشته ، اظهار داشت : ملت ایران یک ملت عاشورایی است که با وحدت ، مقاومت و تدبیر خود تحریم ها را پشت سر خواهد گذاشت.

هفته وحدت یک پیام بزرگ تمدنی برای امت اسلام در حفظ وحدت و انسجام دارد

امام جمعه میبد با اشاره به هفته وحدت که در پیش رو است ، خاطر نشان نمود :هفته وحدت یک پیام بزرگ تمدنی برای امت اسلام در راستای حفظ وحدت و انسجام میان خودشان دارد.

تجمع بزرگ و پر شور استکبار ستیزی در روز ۱۳ آبان در شهرستان میبد برگزار شد

 تجمع بزرگ استکبار ستیزی همزمان با یوم الله ۱۳ آبان ، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور پر شور اقشار مختلف مردم شهرستان میبد برگزار شد.

روز سیزده آبان سبب خواهد شد تا شعار مرگ بر آمریکا به شعوری ضد آمریکا بدل شود

امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه میبد خاطر نشان کرد : روز سیزده آبان سبب می شود تا شعار مرگ بر آمریکا به شعوری ضد آمریکا نه تنها در ایران ، بلکه در سراسر جهان بدل شود.

قالب خبری