تاریخ: ۱۳:۰۹ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
کتاب تاریخ فلسفه یزد در میبد رونمایی شد /تصاویر

کتاب تاریخ فلسفه یزد، تالیف حمیدرضا عبدلی که مقدمه ای از از مشاهیر ادب و فرهنگ استان یزد زینت بخش آن است در کافه کتاب فروشگاه حسابی در میبد رونمایی شد.

بام میبد : کتاب تاریخ فلسفه یزد به گفته نویسنده آن در ابتدا به عنوان تاریخ فلسفه یزد یکی از مدخل های فرهنگ نامه یزد برای جلد سوم این فرهنگ نوشته شد و بعد از آن با توجه به از قلم افتادن محتواها و نام افراد و ایده های فلسفی که باید ذکر شود از نو بازنویسی شد و به صورتی کتابی مجزا به چاپ رسید.

ویراستاری کتاب فلسفه یزد توسط دکتر مجید یاریان و طراحی روی جلد آن نیز به دستان انسیه طاهره آقایی بانوی هنرمند و معلم با سابقه میبدی انجام گرفته است.

رِئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد در مراسم رونمایی از این کتاب که با حضور جمعی از دوستداران ادب ، فرهنگ ، فلسفه و مطالعه برگزار شد از فضای مهیا شده فارغ از چارچوب های اداری برای دور همنشینی و صحبت کردن در باره کتاب هایی که رونمایی می شود و همچنین از خانم میرزایی رئیس انجمن نویسندگان میبدی به عنوان برگزار کننده چنین محفل هایی تشکر و قدردانی کرد.

همچنین نویسنده کتاب به لزوم فراهم شدن فضایی برای نوشتن کتاب های فلسفی به دور از دغدغه های معیشتی و مالی و همینطور در دسترس بودن منابعی از کتاب های فلسفه در شهرستان میبد اشاره کرد.