اخباراخبار اجتماعی

پیام رییس شورای شهر میبد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

رییس شورای شهر میبد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها در پیامی از زحمات و تلاش های شهردار میبد و همکاران وی قدردانی کرد.

در متن پیام حسینعلی فلاح رییس شورای شهر میبد آمده است :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

شهردار ارجمند و دلسوز میبد

جناب آقای علیرضا نقوی و همکاران ارجمند و خدوم شما در شهرداری میبد

با سلام و عرض ادب

ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین راهبردها در سیستم مدیریتی جدید می باشد؛ چرا که امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت؛ بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیت ها و ارزش های فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.

امروزه برنامه ریزی و مدیریت در مناطق شهری و روستایی که بر عهده شهرداری ها و دهیاری ها می باشد ،بایستی به گونه ای تنظیم شود که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی حول محور معنویت و عقلانیت کمک نماید.

بی تردید در فرایند مردم سالاری ، کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همانند پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.

 ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را گرامی داشته و از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری میبد و همکاری با دهیاری ها ی شهرستان تقدیر و تشکر نموده ،توفیق روز افزودن و سلامتی شما ارجمندان را از درگاه خداوند متعال آرزومندم و امیدوارم یکایک همکاران شهرادر  توانای شهرمان با همکاری و همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر میبد، بتوانند زمینه رشد و توسعه شهری را به خوبی رقم بزنیم.

لازم می بینم از جناب آقای نقوی و دیگر همکارانشان به خاطر عزم استوارشان در پیشرفت پایدار شهری میبد

قدردانی نمایم.

ضمن توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) زمینه مشارکت همدلانه و مؤثر مردم در تحقق درآمدهای پایدار  شهرداری  را فراهم نموده و با سرلوحه قراردادن اصل خدمت بی منت به مردم و صادق بودن با آنها در راستای کارآمد سازی هرچه بیشتر شهرداری میبد گام بردارند.

امیدوار بهروزی میبد و موفقیت روافزون جناب عالی و همکاران ارجمندتان

 رییس شورای شهر میبد

حسینعلی فلاح

۱۴ تیرماه ۱۳۹۸

پیام منتشره از سوی علیرضا آزادمنش سخنگوی شورای شهر

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا