پیامها

امام جمعه و مسوولان میبد شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفتند

آیت الله اعرافی امام جمعه میبد ، مسوولان و دانشجویان این شهرستان با صدور پیامها و بیانیه‌هایی شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت امام جمعه میبد و و مدیر حوزه‌های علمیه کشور

آیت الله اعرافی امام جمعه میبد و مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی، شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

شهادت سردار بزرگ و رشید دنیای اسلام حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری دام‌ظله العالی ، مراجع عظام تقلید در نجف اشرف و قم دامت برکاتهم، ملتهای شریف ایران و عراق و تمامی جهان اسلام و آزادگان جهان تسلیت عرض می نماییم.

خون این شهیدان والامقام بار دیگر نشان داد که دو ملت بزرگ ایران و عراق دارای سرنوشتی مشترک بوده و در این راه از نثار خون عزیزترین فرماندهان خود دریغ نخواهند کرد.

جنایت بزدلانه نیروهای تروریست آمریکایی در به شهادت رساندن این شهیدان عزیز بار دیگر ثابت کرد که دشمن از هیچ‌گونه عمل ناجوانمردانه‌ای برای جلوگیری از استقلال و سعادت ملتهای منطقه دریغ نمی‌کند.

شهادت این سرداران سرافراز نوید بخش شکست و زبونی دشمنان و عزت و سربلندی بیشتر اسلام و مسلمین در منطقه خواهد بود.

حاج قاسم سلیمانی سرباز و سردار اسلام عزیز و انقلاب اسلامی و ملت ایران بود که به آرمان عزت و هویت و تمدن اسلامی اذعان داشت و دربرابر تروریسم ایستاد و از ملت بزرگ عراق و ایران دفاع کرد و در پایان به فوز عظیم شهادت و لقاء الله نائل آمد و دشمنان اسلام و ایران و عراق و امت اسلامی بدانند رفتن سردارانی چون حاج قاسم و ابو مهدی عزیز گرچه سخت و جانکاه است اما راه سرخ آنان با اقتدار و افتخار ادامه خواهد یافت.

حوزه های علمیه ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهدای عزیز،  بر ادامه راه آنان تا نابودی باطل و پیروزی حق تأکید کرده و باور دارد رزمندگان اسلام، پاسخ سختی را به این جنایت خواهند داد.

علیرضا اعرافی

۱۳ دی ۱۳۹۸

پیام تسلیت فرماندارمیبد در پی شهادت سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی

به نقل ازروابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام تسلیت «حسین فلاح» فرماندارمیبد بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

حمله متجاوزانه بالگردهای آمریکا در فرودگاه بغداد عراق به دو خودرو را که منجر به شهادت جانکاه و دردآور سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس معاون حشدالشعبی عراق شد را به ملت ایران و تمام آزادیخواهان جهان تسلیت عرض می‌کنم.

این سردار سرافراز که طومار گروه تروریستی داعش را در عراق و سوریه درهم پیچید و آن را به زباله‌دان تاریخ انداخت؛ خاری در چشم دشمنان اسلام و اعیادی شیطانی و استکباری بود.

امریکا و دشمنان اسلام و انقلاب و جبهه مقاومت بدانند این ترورها و جنایت‌های غیرانسانی که اسوه‌ها و الگوهای مردم را هدف گرفته‌اند به پایان خط رسیده‌اند.

خون مطهر این شهدای بزرگ نشان داد که سرنوشت دو ملت ایران و عراق سرنوشتی مشترک و ناگسستنی است و برای حفظ آن از هیچ‌چیزی دریغ نخواهند کرد.

بنابراین این اقدام رئیس‌جمهور آمریکا جزء بی‌خردی او چیزی را در جامعه بین‌الملل ثابت نمی‌کند و هیچ کمکی را برای رهایی از بن‌بست‌ها به او نخواهد کرد و البته سزای این اقدام نابخردانه خود را هم از سوی فرزندان انقلاب در کمترین زمان در نقاط مختلف دنیا خواهد دید.

بیانیه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میبد

درپیام سرهنگ پاسدار مصطفی بهشتی آمده است :

بسم الله القاصم الجبارین

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

سید عباس موسوی شهید شد سید حسن نصرالله آمد ، سید حسین حوثی در یمن شهید شد شهید عبدالمالک حوثی آمد،حاج قاسم سلیمانی شهید شد سخت تر از اوخواهد آمد

انا لله و انا الیه راجعون

اگرچه حاج قاسم سلیمانی مالک ولایت و فرمانده بزرگ جبهه مقاومت با شهادتش داغ بزرگی بر قلب تمام آزادی خواهان جهان خاصه رزمندگان جبهه مقاومت بجا گذاشت لکن اثرش بر جبهه مقاومت ،سخت تر شدن مبارزه ،مصمم تر شدن عزم ها در مبارزه با پدر داعش و تمام تروریست های منطقه خاصه منافقین است .

این اقدام رذیلانه آمریکا در شهادت فرمانده دلها ،شهید سپهبد قاسم سلیمانی لکه ننگ دیگری بر سیاهه اقدامات وحشیانه دولتی تروریستی است که فریاد می زند آمریکا کشوری است که تمام قوانین بین المللی را زیر پا می گذارد و حتی به ابتدایی ترین قانون یعنی احترام به تمامیت ارضی کشورها احترام نخواهد گذاشت .

پیام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این فاجعه، اقدامی سخت و انتقامی دندان شکن خواهد بود

بار دیگر اعلام می داریم اگرچه این شهادت قلب های نورانی همه مبارزان بین المللی مبارزه با آمریکا و استکبار را متالم کرد ولی با وجود فرماندهان فراوان و شایسته برای جانشینی شهید اسوه تقوا،جهاد ، عبودیت ،اقتدار ،مهربانی  ،قوی تر و محکم تر پی خواهد گرفت .انگیزه ها را به هیچ وجه ادامه راه مبارزه را سست نخواهد کرد.

پیام تسلیت رییس شورای اسلامی شهر  و شهردارمیبد به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی

ما را ز سر بریده می‌ترسانی

ما گر ز سر بریده می‌ترسیدیم

در محفل عاشقان نمی‌رقصیدیم

باغ گلگون شهادت بار دیگر شاهد حضور میهمانی عاشورایی و مجاهدی خستگی‌ناپذیر است که در عرصه‌های نبرد نور علیه ظلمت همواره با صلابت و استقامت، ایثار و جانفشانی و مشحون از فداکاری، بر خوان گسترده انقلاب، پاسدار ارزش‌های اصیل اسلام ناب محمدی(ص) و آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و مکتب الهی بوده‌است.

سرداری سرافراز که پرچم پر افتخار رشادت‌های او بر تارک پر آوازه جهاد و شهادت در عرصه مقاومت اسلامی جاودانه در اهتزاز خواهد بود و تاریخ این دیار عزت‌مندی را از او به یادگار خواهد داشت.

سردار رشید اسلام، فرمانده دلیر ایران استوار و رادمنشانه در برایر نیرنگ‌های جنگ‌افروزان و ویرانگری‌های منطقه‌ای خودکامگان جهان ایستاد و از منطقه خاورمیانه و ایران دفاع کرد.

حاج قاسم سلیمانی مومنانه و ققنوس‌وار  بارها تا مرز شهادت پیش رفته بود. شهادت این سردار بزرگ اسلام و ایران به فرمان رئیس جمهور آمریکا، شاهدی بر جنگ‌افروزی دولت کنونی این کشور است.

حاج قاسم به مثابه قله‌ی رفیع رشادت در سرزمین ما جاودانه است.

 اینجانبان شهادت فرمانده دلاور سپاه اسلام و پاسدار دلسوخته حرم اهل بیت (ع)،سردار حاج قاسم سلیمانی را به محضر مقدس حضرت صاحب العصر والزمان (عج)،مقام معظم رهبری (مدظله العالی)،خانواده ایشان، دلاوران و همرزمانش و عموم مردم ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن فرمانده سرافراز،رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت می نماییم. راه و نامش جاوید و پررهرو باد.

حسینعلی فلاح                 علیرضا نقوی

رییس شورای اسلامی         شهردار میبد

شهر میبد

بیانیه دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد در پی شهادت سردار دلها

بسم‌الله القاصم الجبارین…

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

(آل‌عمران ۱۶۹)

شهادت سپهبد رشید اسلام، فرمانده مظلوم، مقتدر و سرافراز سپاه قدس انقلاب اسلامی را به محضر شریف امام زمان (عج)و نائب برحقش مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) ، امت اسلام، ملت ایران و همچنین خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم

شهادت حاج قاسم و دیگر فرماندهان مجاهد به ویژه مبارز خستگی ناپذیر شهید ابو مهدی المهندس، اگرچه دردناک و جانکاه است اما نوید بخش افول آمریکا و پیروزی نهایی و غلبه حق بر باطل خواهد بود و نه تنها خللی در اراده مستضعفان و سربازان لشکر حق وارد نمی‌کند، بلکه جبهه مقاومت و مستضعفین را در برابر تجاوزگران تقویت میکند و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این مسیر متبرک است.

آمریکای جنایتکار بداند با شهادت حاج قاسم سلیمانی کار او و راه او متوقف نخواهد شد و انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای مقاومت آلودند. آمریکای متجاوز و جنایت پیشه باید بداند اندیشه انقلاب اسلامی و مجاهدت در بین مردم نهادینه شده‌است و با حذف اشخاص از بین نخواهد رفت.

انتظار می‌رود با این خباثت هولناک که سند محکمی بر رذالت شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار و حامی تروریست در منطقه است دولتمردان محترم  دندان طمع ارتباط با آمریکا را کنده و با تمام وجود مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند.

ما دانشجویان و جوانان انقلابی این مرز و بوم آمادگی خود را جهت مقابله با شرارت های آمریکای جانی، چه با جوهر و چه با قطرات خون خود اعلام می‌داریم.

 (سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون)

بااحترام

آرزومندِ شهادت

دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن