اخباراخبار اجتماعی

پذیرش و اسکان ۶۲۰ هزار مسافر نوروزی در استان یزد

 مسئول روابط عمومی و ستاد اسکان آموزش و پرورش یزد : تا کنون ۶۲۰ هزار مسافر در مراکز اقامتی زیر پوشش ستاد اسکان استان پذیرش شده اند .

محمد رضا قانع  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد : از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون ۶۲۰ هزار مسافر در مدارس و سایر مراکز اقامتی زیر پوشش ستاد اسکان استان ثبت نام و پذیرش شده اند.

وی افزود : در این مدت افزون بر ۱۷ هزار و ۲۴۰ خانوار از اقصی نقاط کشور به یزد و مناطق تابعه استان مراجعه و زیر پوشش ستاد سکان و خدمات آن قرار گرفته اند.

مسئول روابط عمومی و ستاد اسکان آموزش و پرورش یزد از نظارت مستمر بر پایگاه ها ، مدارس و مراکز اسکان نوروزی استان خبر داد و گفت: امسال علاوه بر ناظران آموزش وپرورش شهرستان و مناطق ، ۱۰ گروه بازرسی به صورت محسوس و نامحسوس بر امر اسکان دهی نظارت دارند .

این مسئول ادامه داد: یک هزار و ۲۰۰ نفر نیرو در طول تعطیلات نوروز تا پایان ۱۳ فروردین ماه با کمال افتخار و با آمادگی کامل در بخش های مختلف برای رفاه و آسایش تمام مهمانان فرهنگی و غیر فرهنگی خدمت می کنند.

قانع گفت: امکان ثبت نام ، پذیرش و اسکان مهمانان و مسافران در یزد و تمام مناطق و شهرستان های استان فراهم است.

وی افزود: ۱۵ پایگاه در شهرستان ها و مناطق ۱۴ گانه استان یزد کار ثبت نام و پذیرش مهمانان نوروزی را بر عهده دارند که ۲ پایگاه آن در شهر یزد است.
استان یزد با یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در مرکز جغرافیایی ایران قرار دارد و دارای ۶ هزار اثر تاریخی و فرهنگی است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا