گروه: اخبار
تاریخ: ۲۱:۰۱ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
نمایشگاهی از دست آوردهای مرکز فنی حرفه ای خیرالنساء میبد برگزار شد

مصادف با ایام الله دهه فجر نمایشگاهی از دست آوردهای بانوان مرکزآموزش فنی حرفه ای خیرالنساء میبد در محل این مرکز برگزار شده است.

بام میبد: طیبه دهقانی فیروز آبادی  مسئول مرکز فنی حرفه ای خیرالنساء میبد در ارتباط با برگزاری این نمایشگاه گفت : دراین نمایشگاه که به مناسبت ایام الله دهه فجر از ۱۴ بهمن برپا گردیده  ، دست آوردهای بانوان در رشته های مختلف آموزشی به نمایش گذاشته شده  و  تا ۱۸ بهمن نیز برای بازدید مردم و دانش آموزان دایراست.

وی در ادامه با معرفی مرکز فنی حرفه ای خیرالنساء میبد اظهار داشت : این مرکز در سال ۷۸ با سه رشته آموزشی کار خود را در یک مکان استیجاری شروع کرد و بعد ازآن با ۲۵ حرفه آموزشی و ۱۰ مربی حق التدریسی به کار خود ادامه داد.

دهقانی افزود: پس از آن با واگذاری زمین که توسط یکی از خیرین صورت گرفت ، ساختمان جدید مرکز نیز در سال ۸۱ به میزان مبلغی بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال توسط خیری به نام خیرالنساء آیت اللهی تامین هزینه شد و به این صورت اولین مرکز کاملا خیری سازمان فنی حرفه ای کشور ساخته شد و با حضور رئیس سازمان فنی حرفه ای کشور افتتاح شد.

وی همچنین گفت : در حال حاضر ۸ مربی رسمی و  ۶مربی حق التدریسی دراین مرکز سالیانه به ۲۸۵ هزار نفر در ۷۲ حرفه آموزشی خدماتی ، تغذیه ، عمران ، طراحی دوخت و… که هرکدام نیز ریر مجموعه و شاخه هایی دارند به علاقمندان آموزش می دهند.

مسئول مرکز فنی حرفه ای خیرالنساء میبد در پایان مشکل اساسی مرکز نبودن اتوبوس شهری در مسیر فنی حرفه ای برای ایاب و ذهاب هنر آموزان عنوان کرد.

نظرات کاربران (2)

 1. فاضلی

  سلام
  ممنون از گزارش قشنگتون
  چیه همش سایتتون قطعه

  • بام میبد

   ممنون از نظر لطفتون
   با این سایت قطعی نداشته تا به حال اما پیگیری می شود