اخبار روزتصاویرورزشی

مسابقات کاراته قهرمانی استان در میبد برگزار شد

مسابقات کاراته بانوان کیوکوشین ماتسوئی قهرمانی استان در رده های سنی خردسال ، نونهال ، نوجوان و جوانان در ورزشگاه تلاش میبد برگزار شد.

بر اساس اعلام  هیئت کاراته میبد این مسابقات در ۲۲ وزن و درچهار رده سنی و با حضور ۱۱۰ شرکت‌کننده  با ۷ تیم از میبد و دیگر شهرستان های استان  برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد:

رده سنی نونهالان

در رده سنی نونهالان ۲۰- یاسمن هورشت ، نگار بهلول به ترتیب اول و دوم و فاطمه دهستانی و فاطمه خوش‌نظر به مشترک سوم شدند.

نونهالان وزن ۲۵- کیلوگرم نیز نسترن دهقان و شهرزاد سیمانیان به ترتیب حائز مقامهای اول و دوم و زینب دهقانی و فاطمه عسکری به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند، همچنین در ۳۵- نیز اعظم نی‌زار و ستایش فلاح اول و دوم و فاطمه خواجه و هستی حق پرست مشترکا سوم شدند.

رده سنی خردسالان

در رده سنی خردسالان ۲۵- هم محیا زارعشاهی و نازنین خانی اول و دوم و سیده ندا میررحیمی و ریحانه فلاح به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند، همچنین در ۳۰- نیز فرشته احمدی و فرناز موتاب اول و دوم و نیلوفر سادات میرزا بابایی و مینا اسلامی به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۳۵- نیز ثنا دهقانی و زینب زارع اول و دوم و ریحانه زاراع و زهرالسادات موسوی مشترک رتبه سوم را به دست آوردند ، در ۴۰- نیز فرزانه رضوانی و مبینا کاظمی مقام‌های اول و دوم را حائز شده و مریم محسن الحسینی و یاسمن فلاح به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۴۵- هم زهرا آقایی و ریحانه خواجه اول و دوم و زینب حسن پور و نرگس زارعی به طور مشترک سوم شدند و درخردسالان ۴۵+ هم پرستو صفاریان ونازنین اصغری اول ودوم و ریحانه سیفی و الهام شفیعی به طو رمشترک حائز مقام سوم گردیدند.

رده سنی نوجوانان

در وزن ۴۰- کیلوگرم نوجوانان فاطمه قاسم زاده ، مهدیه سادات موسوی و هانیه صندوق‌ساز به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شدند ، ۴۵- نیز به ترتیب یاسمن رضایی ، محدثه کارگر و یگانه عظیمی به رنبه های اول تا سوم دست یافتند.

در وزن ۵۰- نوجوانان هم زهراسادات عظیمی دخت ، فاطمه رجب زاده و فاطمه بیشه اول تا سوم شدند و در ۵۵- نیز نازنین مقیمی ، مهلا جعفری و هستی سالاروند حائز مقامهای اول تا سوم گردیدند.

رده سنی جوانان

وزن +۵۰  هم  به ترتیب نگین شادکام، مائده زارعشاهی و زینب زارعی از اول تا سوم برشمرد و فاطمه حیدری ، مبینا خالومحمدی و منصوره اسلامی را مقام آورندگان اول تا سوم وزن ۵۵- عنوان کرد.

در ۶۰- این رده نیز فاطمه پاییز ران و ریحانه ذبیحی اول و دوم شدند و مقام سوم را کسی به دست نیاورد، ۷۰- هم نیلوفر علیخانی اول شد و در ۷۰+ هم مهدیه شیخی ، نرگس احمدزاده و مونا رحمانی به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.

۶ باشگاه ورزشی کاراته و حدود ۴۰۰ ورزشکار مرد و بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ ورزشکار خانم در این رشته دارد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن