تاریخ: ۸:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
قهرمانی تیم بیمارستان امام جعفر صادق میبد (ع)در مسابقات فوتسال جام کرامت ادارات شهرستان / وررش اساس جامعه و خانواده سالم

فرماندار میبد در مراسم تجلیل از برترین های مسابقات فوتسال کارکنان دولت "جام کرامت" گفت : برای پویایی و شادابی جامعه باید زیرساخت‌ها و فضاهای ورزشی را در شهرستان افزایش دهیم.

بام میبد : به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد ؛ مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان دولت “جام کرامت”  با حضور فرماندار میبد در سالن ورزشی شهدا برگزار  شد و از تیم‌های اول تا سوم با اهداء هدایایی تجلیل به عمل آمد.

این دوره از مسابقات که با حضور ۱۳ تیم از ادارات شهرستان میبد در سالن ورزشی شهدا این شهرستان برگزار شده بود ؛ با قهرمانی تیم بیمارستان امام جعفر صادق (ع) پایان یافت.

فرماندارمیبد در این مراسم با بیان اینکه عقل سالم در بدن سالم است؛ ورزش را اساس جامعه و خانواده سالم عنوان کرد و افزود: برای پویایی و شادابی جامعه باید زیرساخت‌ها و فضاهای ورزشی را در شهرستان افزایش دهیم.

حسین فلاح گفت: خوشبختانه شهرستان میبد در سبک‌ها و رشته‌های ورزشی مختلف ازجمله فوتبال و فوتسال، ورزش باستانی و کشتی دارای جایگاه خوبی هستند.
فلاح تصریح کرد: برگزاری مسابقات در ایام و مناسبت‌های مختلف، زمینه را برای کشف استعدادها و همچنین روحیه نشاط و رقابت در ورزش را دوچندان می‌کند.