اخباراخبار اجتماعی

با اجرای طرح ۶ محوری نظام خانواده ساماندهی می شود

دبیر مجمع فعالان خانواده استان یزد در حاشیه نشست فرهنگی در دانشگاه پیام نور میبد با اشاره به اینکه در نشست برگزار شده به تشریح طرح ۶ محوری با هدف ساماندهی نظام خانواده پرداخته شد افزود: این طرح ادبیات عملیاتی حوزه خانواده را بین دستگاه ها ، افراد حقیقی و حقوقی یکسان سازی می کند ، همچنین در آن روان سازی عملیات خانواده و تخصصی انجام دادن فعالیت ها مورد عنایت قرار گفته است.

محمد حسین رحیمی نسب با اشاره به اینکه قابلیت ارزیابی و نظارت داشتن بر اجرای طرح نیز مورد توجه بوده است ، اظهار داشت: این طرح حول ۶ محور ترویج ، تسهیل ، تشکیل ، تحکیم ، تکالیف و تعالی برنامه ریزی شده تا کسانی که در حوزه خانواده فعالیت می کنند حول این ۶ محور به صورت تخصصی فعالیت کنند.

دبیر مجمع فعالان خانواده استان یزد تصریح کرد: ارگان ها و اداراتی مانند بهزیستی ، ورزش و جوانان ، حوره ، دانشگاه ، اداره ارشاد ، کمیته امداد و سازمان تبلیغات می توانند در اجرای این طرح همکاری داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور میبد نیز گفت : دانشگاه پیام نور میبد درصدد برگزاری دوره های آموزشی قبل از ازدواج ، حین ازدواج و تحکیم خانواده برای دانشجویان می باشد.

دکتر علیرضا پاک گوهر افزود : همچنین ادارات و ارگان ها و دانشگاه های شهرستان میبد می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

وی ادامه داد : این دوره ها با تعیین گروه هدف با همکاری آستان قدس رضوی و جبهه فرهنگی و نیز پرسنل دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

دانشگاه پیام نور میبد بر اساس تصمیمات سازمان مرکزی دانشگاههای پیام نور در مهرماه ۱۳۷۹ تأسیس شد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا