دکوراسیونسبک زندگی

دکوراسیون خوش سیمای خانه سیما تیرانداز!


دکوراسیون برای من یک امر کاملا ذاتی بوده و هست. مادر من فردی بسیار خوش‌سلیقه است و انگار این مسئله به من هم منتقل شده؛ هرچند من به خوش‌سلیقگی مادرم نیستم اما با سلیقه بودن در چیدمان منزل همیشه برایم یک اصل و یک ویژگی ذاتی بوده است.
وب سایت چیدانه: دکوراسیون برای من یک امر کاملا ذاتی بوده و هست. مادر من فردی بسیار خوش‌سلیقه است و انگار این مسئله به من هم منتقل شده؛ هرچند من به خوش‌سلیقگی مادرم نیستم اما با سلیقه بودن در چیدمان منزل همیشه برایم یک اصل و یک ویژگی ذاتی بوده است.

دکوراسیون خوش سیمای خانه سیما تیرانداز!

763038_576

سیما تیرانداز یکی از هنرمندانی است که نه‌تنها از نظر رشته تحصیلی در زمینه دکوراسیون معلوماتی دارد بلکه از فضاسازی خانه‌اش مشخص است به شکلی غریزی، فردی است که نگاهی زیباشناسانه دارد؛ مسئله‌ای که خودش هم آن را اعتراف می‌کند. با چیدانه همراه باشید تا گشتی در خانه سیما تیرانداز بزنیم و با او درباره دکوراسیون منزلش گفت و گو کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید …

شیک ترین رنگ برای درب های داخلی منزل شما!

763039_607 (1)

می دانم شما یا دست کم بسیاری از شما مثل من تا به حال به درب های داخلی با رنگ سیاه در طراحی داخلی منزل تان فکر نکرده اید. من هم مثل شما اولین بار بود که به این موضوع پرداختم و تصور نمی کردم رنگ سیاه در درب های داخلی بتواند تا این حد دکوراسیون داخلی منزل را تحت تأثیر قرار داده و متحول کند. بیایید با چیدانه نگاهی به چند نوع درب داخلی سیاه رنگ بیندازیم، تأثیرشان را ببینیم و دیدمان را نسبت به این موضوع عوض کنیم…

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید …

۸ راه حل کمبود جای مهمان ها در خانه های کوچک!

763040_136

وقتی خانه کوچکتان پر می شود از مهمان، دغدغه ی اصلی ای که شما را به خود مشغول می کند این است که چگونه جایی برای نشستن همه این مهمان ها پیدا کنید، خب این کار یک سری ترفندهای دکوراسیونی دارد که باید از قبل برای آن ها تدارک ببینید، اما بدانید که این کار نشدنی نیست. خیلی راحت هم می توانید این کار را انجام دهید. به شرط آن که تا انتهای این مطلب همراه چیدانه باشید تا بتوانید این ایده های ناب را به راحتی به دست بیاورید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید …

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

763041_195

شاید متوجه شده اید که که آپارتمان شما از لحاظ تقسیم انرژی با تصاویر ایده آل فنگ شویی همخوانی ندارد. امروز در چیدانه می خواهیم چند ابزار کمکی ساده را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی و بدون صرف مخارج زیادی مصرف بی رویه انرژی را کاهش دهید یا در صورت لزوم بر آن بافزایید، پس با ما همراه باشید تا این راه کارها را با هم مرور کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید …

منبع : برترین ها

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا