اخباراخبار اجتماعی

طرح ضیافت مهرهمراه با دلجویی از نیازمندان اجرا می شود

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد گفت : مسئولان شهرستان میبد در قالب طرح ضیافت مهر رمضان به منزل مددجویان تحت پوشش بهزیستی رفته از آنها دلجویی و مشکلاتی که دارند را بررسی می کنند.

سید محسن فلاح   به ایرنا گفت : این بازدیدها با حضور جمعی از مسئولان شهرستان، معاونین فرماندار،اعضای شورای شهر و مسئولین دفتر امام  جمعه صورت  می گیر د.

وی یادآور شد : طرح ضیافت مهر طرحی معنوی و مطلوب با هدف دلجویی وبررسی مشکلات مددجویان می باشد  وبا اجرای آن ضمن آشنایی مسئولان با مسائل و مشکلات نیازمندان و جامعه هدف  بهزیستی. ارائه راهکارهای مناسب برای رفع آنها می شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد تصریح کرد : تمسک به سیره و رفتار علوی حضرت امیرالمومنین(ع) و فراهم آوردن زمینه های لازم برای حضور و مشارکت خیران نیکوکار به منظور رسیدگی به حال نیازمندان و رفع مشکلات آنان می تواند موجب مبارزه با فقر و افزایش نشاط معنوی و اجتماعی شود.

وی اشاره کرد : از جمله برنامه طرح ضیافت مهر،  بازدید از منازل مددجویان ، اهدای سبد غذایی و کمک هزینه مالی به آنها است که با توجه به نیاز این خانواده ها و با اولویت خانواده های بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار وافراد دارای معلولیت صورت می گیرد. حدود ۲ هزار و ۸۰۰ نفر مددجو تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان میبد می باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا