اخباراخبار سیاسی

تجمع بزرگ و پر شور استکبار ستیزی در روز ۱۳ آبان در شهرستان میبد برگزار شد

بام میبد : حضور پر صلابت و انقلابی اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در این گردهمایی بزرگ که در خیابان معلم روبروی آموزش و پرورش میبد برگزار شد ، نشان دهنده عزم استوار آنها در مقابله با استکبار جهانی بود.

شعار مرگ بر آمریکا و حمل پلاکاردهایی با عنوان هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید ، ما آمریکا را زیر پا می گذاریم و… جلوه هایی از حضور مردم و دانش آموزان و دانشجویان در این مراسم بود که با حضور مسئولین برگزار شد.

حجه السلام حسنی امام جمعه موقت میبد در این مراسم با بیان سخنانی یاد شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و افزود : راهپیمایی ۱۳ آبان از چند جهت متفاوت است ، یکی اینکه ، این راهپیمایی چند روز بعد از راهپیمایی اربعین انجام می گیرد و همچنین این راهپیمایی در روزی است که آمریکا برگشت تحریم ها را در این روز اعلام نموده است.

وی تصریح کرد : اما این در حالی است که بازگشت تحریم ها از همان اول ، شکستش هویدا بود ، چون آمریکا با آنچه مشاهده شده ، نشان می دهد که هیچ غلطی نمی تواند بکند.

امام جمعه موقت میبد خاطر نشان کرد : ما مرگ بر آمریکا می گوییم به علت کودتای ۲۸ مرداد ۳۲ و به علت اینکه به دستور آمریکا ، امام را در چنین روزی در زمان رژیم ستمشاهی تبعید نمودند و همینطور به آن علت که در چنین روزی در سال ۵۷ رژیم ستمشاهی ، دانش آموزان و نوجوانان ما را به خاک و خون کشیدند و همچینین لانه جاسوسی آمریکا در چنین روزی به دست دانشجویان خط امام نابود شد.

وی در ادامه به علل دیگر مرگ بر آمریکا گفتن ملت ایران اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود : انشاالله ملت ما از همچون چهل سال گذشته با ایستادگی در برابر آمریکا که هر روز از قدرت او کاسته شده ، روسفید و سربلند از موقعیتی که این استکبار جهانی پیش روی ما خواهد گذاشت ، بیرون خواهند آمد.

این مراسم با قرائت بیانیه و نیز قطعنامه در هشت بند و همچنین خواندن سرود توسط نونهالان به اتمام رسید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا