اخباراخبار اجتماعیرادیو پارک

تجلیل از عوامل برنامه رادیو پارک میبد / تامین طول موج رادیویی برای شهرستان میبد

بام میبد : احمد پهلوانیان مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان میبد برگزار شد ، با یادی از مرحوم سید سعید آبیاری از فعالان اجتماعی و رسانه ای میبد ، بیان کرد : در دنیایی که رسانه ها همه مرزها را شکستند ، بعضی از رسانه ها هستند که هیچ وقت اثر گذاری آنها فراموش نمی شود و در این میان رادیو ، رسانه خلاقیت است و کسی که در رادیو کار می کند ، باید ذهن خلاقی داشته باشد و کسی که با رادیو زندگی می کند ، لاجرم انسان خلاقی است .

وی در ادامه رسانه گرم را ، رسانه ای عنوان نمود که برعکس رسانه سرد، مخاطب آن ، فرد منفعلی نیست.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد ، گرمترین رسانه ها را ، رسانه های مکتوب مانند کتاب و مطبوعات عنوان نمود و افزود : تلویزیون رسانه توده است و کتاب رسانه نخبه ، رادیو نیز رسانه نخبگان است و این امر ، ارجمندی و جایگاه رسانه ها از روز نخست تا به امروز در دنیای مدرن را بیان می کند.

پهلوانیان با اشاره به اینکه در میان رسانه ها ، رادیو جایگاه ویژه ای دارد ، اظهار نمود : رادیو یزد به مدت دو سال است که در جشنواره ها ، در بین رادیوها به عنوان رادیوی برتر کشوری از نظر کیفی و مخاطب شناخته شده است .

وی افزود : رادیو پارک فقط یک حرکت خودجوش ساده نیست ، بلکه تاثیر آن بر فکر و روان و اندیشه مخاطب بسیار فراتر از آن هست که ما فکر می کنیم .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد با اشاره به درخواست عوامل رادیو پارک ، در جهت تامین طول موج رادیویی در میبد و نیز گرفتن مجوز رادیو شهر برای شهرستان میبد در صورت تامین تجهیزات لازم برای آن از سوی مسئولین این شهرستان  قول مساعدت و همراهی داد.

از برنامه های این مراسم اجرای جشن تولد به صورتی غیر منتظره برای مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد بود .

همچنین مهدی معصومی قهرمان تنیس میبد که هنرمند در رشته گرافیک نیز می باشد ، تصویری طراحی شده از صورت احمد پهلوانیان مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد را به وی اهدا نمود.

گفتنی است در این مراسم از ادمین سایت بام میبد به خاطر پوشش گفتگو های انجام شده در برنامه  رادیو پارک قدردانی شد که جای تشکر دارد.

لازم به ذکر هدف از نشر گفتگوهای انجام شده در برنامه رادیو پارک ، نشر مباحث آموزشی و انگیزشی نهفته در این گفتگوها و نیز همراهی و همکاری با عوامل برنامه رادیو میبد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا