اخباراخبار سیاسی

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میبد برای حمایت از سپاه

در متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میبد آمده است:

 ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بویژه میلاد مسعود حضرت ابا عبد ا… الحسین (ع) و روز پاسدار به همه پاسداران انقلاب اسلامی  و با سلام و درود به روح پر فتوح امام راحل (ره) و همه شهداء پاسدار .

   ملت قهرمان ایران مستحضرند که پاسداران شجاع و غیور ایران در تمام عرصه ها طی مدت چهل سال خدمت عزت آفرین ، بخصوص ۸ سال دفاع مقدس و بعد از آن همواره در کنار نیروهای مقاومت در لبنان ، سوریه ، عراق و … با اتکاء به قدرت لایزال الهی و با داشتن رهبری عظیم الشان و فرماندهی معظم کل قوا ، حضرت امام خامنه ای دامت برکاته ، توانسته اند تمام نقشه های شوم دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب نمایند .

دشمن با تروریستی خواندن سپاه نقاب از چهره کریه خود برداشت

 اکنون به لطف الهی دشمن سخیف ، ناتوان تر از گذشته از جریان داعش که با شکست مواجه گردید تا جشن شکوهمند چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، با تروریستی خواندن سپاه پاسداران که یک سرمایه عزت آفرین و با افتخار برای ملت عزیز و سرافراز و تمام نیروهای مقاومت در سراسر دنیا به شمار می رود ، نقاب از چهره کریه خود برداشت

انتظار ما نیز بیش از این از دولت تروریستی آمریکا نیست . آن هم دولتی که دستهایش تا مرفق به خون انسانهای پاک از ملت ایران گرفته تا لبنان ، سوریه ، یمن ، عراق ، افغانستان و دیگر مبارزان جهان آغشته است .

این گویای این مطلب است آنهم برای سربازان جان بر کف در کشور پهناور اسلامی که تاکنون توانسته است از آرمانها و ارزشهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری حمایت نماید . فقط و فقط می توان به این جمله امام راحل (ره) اکتفا نمود که فرمودند : اگر سپاه نبود کشور هم نبود .

  لذا به کوری چشم دشمنان ، همانطور که در سیل اخیر با صبر و بردباری با حفظ وحدت همواره در کنار هم هستیم از این بابت برای اثبات آن در روز جمعه مورخ ۲۳/۱/۹۸ برای محکومیت سناریوی جدید آمریکا با مشتهای گره کرده ، پاسخ دندان شکن به یاوه گویی های صهیونیسم بین الملل خواهیم داد .

                                                                                        و السلام علیکم و رحمه ا…

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا