تاریخ: ۱۵:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
برگزاری کارگاه پرورش تفکر و خلاقیت

کارگاه پرورش تفکر و خلاقیت در سطح کودکان و نوجوانان در شهرستان میبد برگزار می شود . بام میبد : کارگاه پرورش تفکر و خلاقیت در سطح کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای شهرستان میبد برگزار می شود . از اهداف این کارگاه ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در کودک و علاقمند کردن وی به درس […]

کارگاه پرورش تفکر و خلاقیت در سطح کودکان و نوجوانان در شهرستان میبد برگزار می شود .

79693_931

بام میبد : کارگاه پرورش تفکر و خلاقیت در سطح کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای شهرستان میبد برگزار می شود .

از اهداف این کارگاه ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در کودک و علاقمند کردن وی به درس و معلم می باشد ، همین طور این کارگاه به افراد شرکت کننده کمک می کند تا استعدادهای پنهان خود را بروز داده و شکوفا نمایند ، همچنین آنها را  در درک و یادگیری بهتر معلومات یاری می نماید .

کارگاه پرورش خلاقیت به افراد قدرت راه یابی در برابر مشکلات به جای حذف آنها  را  بخشیده ، خرد فلسفی شان را رشد داده  ، در رفع کمبود های معنوی و ترغیب به اظهار عقیده و طرح پرسشهای پنهان به آنها کمک می کند .

پرورش مهارتهای کلامی و کنترل هیجانات ، ارتقاء قوه استنباط و تجزیه و تحلیل , شکیبایی در هنگام مباحثه ، منسجم صحبت نمودن ، شجاعت ابراز عقیده در ارتباطات اجتماعی ، احترام به عقاید یگدیگر ، تسلیم نشدن بی چون و چرا در مقابل هر عقیده ای و…. از دیگر فواید و اهداف کارگاه پرورش تفکر و خلاقیت می باشد .

جهت شرکت کودکان و نوجوانان خود در این کارگاه می توانید با شماره تلفن های ۳۲۳۲۰۲۶۰و ۳۲۳۲۶۹۹۹ تماس بگیرید .