تاریخ: ۷:۴۱ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۷
برگزاري اجلاس سراسري نماز، در آبان ماه به میزبانی شهرستان میبد

اجلاس سراسري استاني نماز در تاريخ ۲۰ آبان ماه سال جاري به ميزباني شهرستان ميبد، برگزار می شود . اجلاس سراسري استاني نماز در تاريخ ۲۰ آبان ماه سال جاري به ميزباني شهرستان ميبد، برگزار می شود . به  روابط عمومي استانداري يزد، روز پنج شنبه ششم آبان ماه، نخستين نشست شوراي اقامه نماز استانداري […]

اجلاس سراسري استاني نماز در تاريخ ۲۰ آبان ماه سال جاري به ميزباني شهرستان ميبد، برگزار می شود .

images

اجلاس سراسري استاني نماز در تاريخ ۲۰ آبان ماه سال جاري به ميزباني شهرستان ميبد، برگزار می شود .

به  روابط عمومي استانداري يزد، روز پنج شنبه ششم آبان ماه، نخستين نشست شوراي اقامه نماز استانداري با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و ساير اعضاي اين شورا در استانداري يزد برگزار شد.
سيدعلي عزالديني در اين نشست به اهميت نماز اشاره كرد و افزود: هرچه در زمينه گسترش فرهنگ نماز و برپايي اين فريضه ديني فعاليت كنيم، كم است و نبايد از پرداختن به اين موضوع مهم غافل شويم.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري در پايان سخنانش گفت: با دستور وزير كشور، شوراي اقامه نماز در استانداري ها ي سراسر كشور تشكيل شده و شايسته است دستگاه هاي اجرايي و ادارات استان نسبت به نكوداشت نماز، برپايي آن و گسترش فرهنگ نماز بكوشند.
گفتني است دراين نشست، برگزاري اجلاس سراسري استاني نماز در بيستم آبان ماه سال جاري به ميزباني شهرستان ميبد و با محوريت “نقش نماز در كاهش آسيب هاي اجتماعي”، برگزاري مسابقه كتاب‌خواني با موضوع نماز و نمازخواني در بين كاركنان استانداري و نيز تجليل از خادمان برپايي نماز در استانداري يزد، مطرح و مورد تصويب قرار گرفت.