تاریخ: ۲۱:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
مدیرکل ارشاد استان یزد: بخش فرهنگی مساجد تقویت شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های مساجد گفت: با توجه به ظرفیت‌های مساجد و کانون‌ها معتقدیم که بخش فرهنگی مساجد باید تقویت شود. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های مساجد گفت: با توجه به ظرفیت‌های مساجد و کانون‌ها معتقدیم […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های مساجد گفت: با توجه به ظرفیت‌های مساجد و کانون‌ها معتقدیم که بخش فرهنگی مساجد باید تقویت شود.

2162487

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های مساجد گفت: با توجه به ظرفیت‌های مساجد و کانون‌ها معتقدیم که بخش فرهنگی مساجد باید تقویت شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره ارشاد استان یزد، علی غیاثی ندوشن طی نشستی با معاون فرهنگی ستاد عالی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور اظهار داشت: کارهای فاخر دینی و مذهبی باید در مساجد شروع شود تا بتوان به عمق دین و اسلام پی برد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تصریح کرد: کانون های مساجد باید علاوه بر فعالیت های قرآنی و برنامه های مناسبتی بتوانند محرکی برای افراد فعال فرهنگی باشد تا کارهای ارزشمند و مفاخر تحویل جامعه داده شود.

مرتضی طاهریان، معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد نیز با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر فعالیت های فرهنگی در مساجد گفت: یکی از اولویت های اساسی ما فعالیت در زمینه کارهای عمیق دینی و ارزشمند است که در این راستا سعی داریم از حوزه های مختلف از جمله کانون های روستایی نیز این فعالیت ها را گسترش دهیم.

وی گفت: ما در کشور ظرفیت های مناسبی را در زمینه های تئاتر، سرود و بخش های فمختلف فرهنگی شناسایی کرده ایم که باید با حمایت های مختلف آنها را فعال تر از گذشته کنیم که از جمله این برنامه های کنگره امام سجاد (ع) و مسابقات کشوری سرود کانون ها است.