تاریخ: ۸:۱۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳
كارناوال ملي سلامت، وارد يزد شد

كارناوال ملي سلامت با هدف ارتقاي فرهنگ سلامت و انگ زدايي از بيماري ايدز در دومين روز از سفر خود وارد يزد شد. كارناوال ملي سلامت با هدف ارتقاي فرهنگ سلامت و انگ زدايي از بيماري ايدز در دومين روز از سفر خود وارد يزد شد. به گزارش ایسنا- منطقه یزد، اين کارناوال، تيمي از […]

كارناوال ملي سلامت با هدف ارتقاي فرهنگ سلامت و انگ زدايي از بيماري ايدز در دومين روز از سفر خود وارد يزد شد.

40537t

كارناوال ملي سلامت با هدف ارتقاي فرهنگ سلامت و انگ زدايي از بيماري ايدز در دومين روز از سفر خود وارد يزد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه یزد، اين کارناوال، تيمي از افراد هنرمند و ورزشکاران كشور است که با اجرای تئاتر خیابانی، پيرامون بیماری ایدز و اعتیاد اطلاع رساني مي كند.

” كارناوال ملي سلامت” به منظور انگ زدايي از بيماري ايدز، سفر خود را از كرمان آغاز نموده و با عبور از شهرهاي رفسنجان، يزد، قم و كاشان، جمعه وارد تهران مي شود.

نشست با مسئولين استاني و اجراي دو نمايش خياباني پيرامون ايدز از ديگر برنامه‌هاي اين گروه در يزد است.

اين نمايش ها ساعت ۱۲:۳۰ در محوطه دانشكده پيرا پزشكي دانشگاه علوم پزشكي يزد و ساعت ١٩ عصر در محل پارك بزرگ شهر اجرا مي شود.

کارناوال ملی سلامت پس از اجرای فرهنگ سازی در طی مسیر کرمان تا تهران، روز جمعه هفتم آبان ماه در پردیس پارک ملت تهران، در همایش “خانواده، کودکان، هنر،اچ آی وی ایدز” به اجرای نمایش مي‌پردازد.

اين گروه، همچنين روز جمعه پس از حضور در مراسم رونمایی از پوستر فراخوان “دومین جشنواره ملی تئاتر روبان قرمز” با وزیر بهداشت، رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، رئیس اداره کنترل بیماری ایدز وزارت بهداشت و دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر کشور ديدار مي‌كند.

کاروانال ملی سلامت در مسیر خود در شهرهای رفسنجان، یزد، اصفهان، کاشان و قم به اجرای تئاتر خیابانی مي‌پردازد.