تاریخ: ۲۱:۰۳ :: ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
نماینده مردم یزد: امنیت، رکن اول توسعه استان یزد است

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی امنیت را رکن اول توسعه استان يزد خواند و اظهار كرد: با وجود امنیت، سرمایه‌ها جذب می‌شوند و روند رشد و توسعه به راحتی و در سایه آرامش برای مردم دنبال مي‎‎شود.[/box] به گزارش ايسنا – منطقه يزد، “سیدابوالفضل موسوی بیوکی” در […]

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی امنیت را رکن اول توسعه استان يزد خواند و اظهار كرد: با وجود امنیت، سرمایه‌ها جذب می‌شوند و روند رشد و توسعه به راحتی و در سایه آرامش برای مردم دنبال مي‎‎شود.[/box]

39492t

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، “سیدابوالفضل موسوی بیوکی” در در آستانه هفته ناجا در جمع فرماندهان نیروی انتظامی استان یزد گفت: نیروی انتظامی باید پیش از وقوع جرم، با تخصص خود آن را پیش بینی کند تا با تلاش گسترده از بروز ناامنی جلوگیری شود.

وی ادامه داد: باتوجه به برندی که استان یزد طی سالیان دراز در حفظ امنیت کسب کرده لازم است تلاش کنیم این برند حفظ شود و آمار وقوع جرم، بیش از پیش کاهش یابد.

موسوی همچنین به لزوم حفظ امنیت مراسم عزاداری ماه محرم اشاره کرد و از نیروهای انتظامی خواست با تلاش خود از ایجاد هرگونه خدشه ای در عزاداری ها پیشگیری کنند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در پایان ضمن تشکر از فعالیت‌های نیروهای انتظامی استان، گفت: حفظ امنیت مردم، کار خیری است که بار آن بر دوش نیروهای انتظامی است و خداوند پاداش این کار خیر را برای آن ها محفوظ داشته است.

گفتنی است؛ این نشست هم اندیشی با حضور “کمال دهقانی” نماینده مردم تفت و میبد و نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و فرماندهان نیروی انتظامی استان یزد برگزار شد.