تاریخ: ۱۱:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
بیان مشکلات یک گروهی خود جوش از لیدر های محلی در نشستی هم اندیشی در شورای شهر میبد

گروهی خودجوش از لیدرهای محلی میبد ، به بیان مسائل و مشکلات خود در یک نشست هم اندیشی با حضور در محل شورای اسلامی شهر میبد پرداختند.

بام میبد : در این نشست که شب گذاشته با حضور علیرضا آزادمنش ، محمد رضا هدایی ، مجید زارعی و انسیه فلاح از  اعضای شورای اسلامی میبد و نیز گروهی خودجوش از لیدرهای محلی این شهرستان در محل شورای شهر برگزار شد ، مسائلی در خصوص مشکلات لیدر های محلی که در قالب گروهی خودجوش به مدت چند ماه است فعالیت خود را در میبد شروع کرده اند ، از سوی اعضای این گروه مطرح شد.

در ادامه نشست نیز اعضای شورا در پاسخ به آنچه مطرح شد ، با دادن قول مساعد در زمینه پیگیری مسائل آنها ، بر ثبت نمودن گروه و همچنین ارتقا توانمندیهای اعضا به خصوص یادگیری زبانهای بین اللملی و افزایش مهارت در این زمینه ، برقراری ارتباط با دیگر گروه های لیدری در شهرستان ، استان و کشور، تلاش و کوشش برای ماندن ، داشتن بیان مناسب ، به روز کردن اطلاعات علمی و دارا بودن دیگر شاخصه لازم در این حوزه ، تاکید نمودند.

انسیه فلاح عضو شورای میبد فعالیت لیدر هایی از این گروه را در بازدیدی که بانوان شهرداری شهرستان یزد از اماکن تاریخی میبد داشتند ، ستود و از آنها تشکر کرد.

وی همچنین قول هماهنگی جهت برگزاری دوره ای چند ساعته از کلاس فن بیان برای اینکه آنها بتوانند بیان لازم و مناسب را در کار خود داشته باشند ، به اعضای گروه داد.

گفتنی است ، این گروه متشکل از تعدادی افراد علاقمند به شغل لیدر و علم گردشگری به سر پرستی قدرت الله کارگر ، با تجربه ای که در چند ماه گذشته در زمینه راهنمایی گردشگران و آشنایی آنها با اماکن تاریخی کسب نموده اند و نیز با گذراندن دوره ای در این ارتباط در دانشگاه میبد ، در ایام عید امسال در اماکن تاریخی به عنوان لیدر در سطح شهرستان در بافتهای تاریخی فعالیت نمودند و در حال حاضر نیز مشغول فعالیت هستند.