تاریخ: ۱۹:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۴
معاون رئیس جمهور تلاشهای خیرین  در تجهیز و بنا نمودن فضاهای آموزشی را ستود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر به استان یزد و در بازدید از دانشگاه میبد مساعدت ها و تلاشهای خیرین در بنا نمودن و تجهیز فضاهای آموزشی  را ستود.

بام میبد : به نقل از روابط عمومی دانشگاه میبد ، دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور که جهت معارفه رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه به یزد سفر کرده بود ، در بازدیدی  که صبح امروز از دانشگاه میبد  داشت  ،  ضمن تشکر از  وضعیت روبه رشد این دانشگاه و فعالیت های ارزنده ای که در آن صورت گرفته ، درخواست رییس دانشگاه میبد مبنی بر مشارکت دولت در ساخت فضاهای آموزشی، کمک آموزشی و رفاهی پذیرفت  و به مسئولین مربوطه در این زمینه ارجاع داد.

گفتنی است ،  دکتر عباس کلانتری رئیس دانشگاه میبد گزارش مختصری از وضعیت و فعالیت های صورت گرفته در این  دانشگاه را  در بازدیدی که از آن صورت گرفت ، ارائه نمود و بیان کرد : تمام فعالیت های عمرانی این دانشگاه توسط خیرین شهرستان انجام شده و این دانشگاه تاکنون در قانون بودجه ، هیچ ردیف تامین فضا نداشته است  و لازم است در این خصوص مساعدت گردد.

همچنین لازم به ذکر است ، بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور  از دانشگاه میبد با همراهی زمانی قمی  استاندار یزد ،  دکتر کمال دهقانی نماینده مردم تفت و میبد و جمعی از مسئولین شهرستان میبد  انجام گرفت.