تاریخ: ۱۵:۵۳ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
برگزاری شب شعر “لاله های فاطمی ”  در دانشگاه میبد

هم زمان با سالگرد تدفین شهید گمنام دانشگاه، به همت امور فرهنگی دومین شب شعر"لاله های فاطمی" ، با محوریت حضرت فاطمه(س)، ایثار و شهادت، دفاع مقدس، شهدای گمنام و پدران و مادران شهدا برگزار شد.

بام میبد : به نقل از روابط عمومی دانشگاه میبد ، ویژه برنامه شب شعر “لاله های فاطمی” با محوریت حضرت فاطمه(س)، ایثار و شهادت، دفاع مقدس، شهدای گمنام و پدران و مادران شهدا در قالب دلنوشته، متن ادبی، خاطره و شعر با حضور دانشجویان ، شعرای مطرح استان یزد و شهرستان میبد ، زکریا اخلاقی ، سیدعلی میری ، حبیب خشایی، جمال مفیدیان، حسینعلی قاسم خانی، غلامرضا بهجتی، مهدی پورجعفری و … در سالن آمفی تئاتر دانشگاه با هدف قرار گرفتن در فضای معنوی ایثار و شهادت و دفاع مقدس برگزار شد.

در این برنامه زکریا اخلاقی، ادیب،شاعر توانمند کشور و استاد حوزه و دانشگاه ضمن قرائت اشعار خود ، استعداد دانجشویان دانشگاه و ذوق آنان را یادآوری نموده و بر لزوم شکوفایی آن و اهمیت فراهم کردن زمینه برای کمال شعری شاعران دانشجو تاکید کرد.

پایان بخش این مراسم اهدا لوح تقدیر و کتاب شعر “تبسم های شرقی” اثر استاد زکریا اخلاقی بعنوان یادبود به مهمانان و دانشجویانی بود که به قرائت اشعار و دلنوشته های خود پرداختند.