تاریخ: ۱:۱۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
افتتاح نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی در نگارخانه اشراق / تقدیر از دو نفر از بانوان فعال فرهنگی در میبد

در حاشیه افتتاح نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی در میبد از دو نفر از بانوان فعال فرهنگی در این شهرستان تقدیر به عمل آمد.

بام میبد : این نمایشگاه در نگارخانه اشراق با حضور فلاح فرماندار میبد ، مشتاقیان رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری، دکتر خواجه پور مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده و جمعی از کارافرینان و هنرمندان افتتاح گردید .

فرماندار میبد در این برنامه ضمن تبریک روز ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن و تشکر از خانم خواجه پور و بانوانی که در عرصه برگزاری نمایشگاهها و انجام امور مربوط به بانوان شرکت دارند و کارهای ارزشمندی را انجام می دهند ، تشکیل شرکت تعاونی که توسط بانوان صورت گرفته را کاری ارزشمند عنوان نمود.

وی از اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ودیگر ادارات و ارگانها خواست تا در فرآیند شکل دادن اشتغال و کارافرینی بانوان همراهی داشته باشند .

فرماندار میبد ضمن تشکر از دو نفر از فعالین فرهنگی میبد ، از مژگان دستجردی مدرس فن بیان و گویندگی در میبد به طور ویژه قدر دانی نمود و از وی به عنوان یکی از سرمایه های شهرستان یاد کرد که یک هنری در میبد وارد نموده است که مورد استقبال و توجه مردم نیز قرار گرفته است .

وی در ادامه اظهار امیدواری نمود که ما بتوانیم تا تعطیلات عید میبد را آنگونه که هست از میان فعالیتها و هنرهایی که میان بانوان رواج دارد معرفی کنیم.