تاریخ: ۱۵:۳۹ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
آغاز به کار طرح توسعه و بهسازی بخش هایی از بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد

با حضور فرماندار و مسئول دفتر امام جمعه ، شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان میبد ، طرح توسعه و بهسازی بخش های اورژانس ، آزمایشگاه و آندوسکوپی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) آغاز گردید .

بام میبد : به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد طرح توسعه و بهسازی بخش های اورژانس ، آزمایشگاه و آندوسکوپی بیمارستان با هدف افزایش فضای فیزیکی با توجه به تعداد زیاد مراجعان و نیز استانداردسازی بخش اورژانس از جمله راه اندازی اتاق عمل ، اتاق تروما ، اورژانس سرپایی ، رادیولوژی و اتاق احیاء قلبی ریوی انجام می شود.

بر اساس این طرح همچنین بخش آندوسکوپی بهسازی شده و دسترسی بیماران اورژانس به آزمایشگاه استاندارد فراهم می شود.

ذبیح اله برجسته مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد در آئین آغاز این طرح با بیان اینکه اورژانس بیمارستان میبد پس از مرکز استان با پذیرش متوسط هجده هزار نفر در ماه بیشترین مراجعه کننده را دارد که با وضعیت موجود قابلیت ارائه خدمات مطلوب به مراجعان را نداشته و امیدواریم تا  با این طرح با سرعت انجام شده ، موجبات افزایش رضایتمندی همشهریان را فراهم آوریم.

وی گفت : با پایان این طرح شاهد افزایش تعداد تخت های اورژانس از ۱۶ تخت به ۴۰ تخت خواهیم بود.

برجسته از پیگیری حضرت آیت اله اعرافی و دکتر دهقانی نماینده مجلس و فلاح فرماندار میبد در راستای جذب اعتبار اولیه و شروع این طرح قدردانی کرد.

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع)  میبد در پایان از شهروندان و مراجعان به بیمارستان و بخش اورژانس که در طول اجرای این پروژه به زحمت می افتند عذرخواهی کرد و افزود : از اینکه مراجعان محترم با شکیبایی ما را در اجرای این پروژه یاری می نمایند قدردانی می کنم.

گفتنی است اجرای این طرح با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال با افزایش بنا از ۳۸۰ متر مربع به ۸۴۰ متر مربع و با هدف افزایش فضای فیزیکی با توجه به حجم بالای مراجعان ، بهینه سازی فضای آزمایشگاه و استاندارد سازی آن ، دسترسی آسان آزمایشگاه به اورژانس ، بهسازی و استاندارد سازی بخش آندوسکوپی و ایجاد فضای مورد نیاز بخش اورژانس نظیر اتاق عمل ، اتاق تروما ، اورژانس سرپایی ، اتاق ایزوله عفونی ، رادیولوژی  و … آغاز به کار نموده است .