تاریخ: ۱۴:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
افتتاح طرح چهارشنبه های با نشاط با محوریت ورزش صبحگاهی در شهرستان میبد

طرح چهارشنبه های با نشاط با محوریت ورزش صبحگاهی با حضور مسئولین شهرستان میبد در پارک بهاران این شهر افتتاح و شروع به کار نمود .

بام میبد : صبح امروز طرح چهارشنبه های با نشاط با محوریت ورزش صبحگاهی با حضور فرماندار میبد ، بابائیان مسئول حراست شهرداری ، کبری خواجه پور مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ، انیسه فلاح نماینده بانوان و نائب‌ رئیس کمیسیون فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهرستان و دیگر مسئولین در پارک بهاران طی مراسمی افتتاح و شروع به کار نمود .

در ابتدای این مراسم کبری خواجه پور مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص طرح چهارشنبه های شاد از حضور مسئولین و بانوان در اجرای این طرح تشکر نمود ، سپس فرماندار میبد طی سخنانی اجرای چنین برنامه هایی را به خصوص در زمینه مشاوره ای خوب توصیف نمود و افزود : این برنامه ها می تواند به همت بانوان برای آقایان و نسل جوان جامعه هم اجرا شود ، با توجه به اینکه بانوان قشر تاثیر گذار جامعه هستند .

وی با اشاره به این موضوع که اگر امکانات و فضای سبز مناسبی در شهر داشته باشیم اما خود را گرفتار بحث های حاشیه ای کنیم ، فایده ای در برنخواهد داشت ، گفت : هیچ کس برای کار مدلی به ما نخواهد داد و با کار بر طبق مدلی که به ما ارائه می شود نیز ، نمی توانیم کاری از پیش ببریم ، بلکه باید از خود شروع کنیم و در این راه لازم است ، سعی کنیم از سنتی بودن که در برگیرنده ارزشهای خوب معنوی است ، زیاد دور نشویم .

فرماندار میبد در ادامه افزود : آباء و اجداد ما بر کار کردن تاکید داشتند و همچنین در فرهنگ ایرانی و اسلامی ما به کار کردن توصیه شده ، اما کار تنها پشت میز نشینی نیست ، باید برای خود جا بیندازیم که کاربافی و زیلو بافی هم کار و هنر محسوب می شود .

وی همچنین اشاره نمود : متاسفانه در سخن می گوئیم،  ائمه اطهار و بزرگان ما این گونه بوده اند و یا آن گونه بوده اند ، اما در عمل به گونه ای فانتزی برخورد می کنیم .

گفتنی است این طرح در چهارشنبه های هر هفته با محوریت موضوعی خاص در تعامل با ادارات شهرستان ، اجرا خواهد شد.