گروه: اخبار
تاریخ: ۲۰:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
توقیف یک دستگاه موتور سنگین قاچاق هوندا ۴۰۰ سی سی در شهرستان میبد

ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان میبد یک دستگاه موتورسنگین قاچاق هوندا ۴۰۰ سی سی را توقیف کردند. خبرگزاری ایرنا : فرمانده انتظامی میبد گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان میبد یک دستگاه موتورسنگین قاچاق هوندا ۴۰۰ سی سی را توقیف کردند. سرهنگ سیدمحمدطاهرموسوی افزود: در راستای طرح امنیت اجتماعی و برخورد با مزاحمان،مخلان نظم و […]

ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان میبد یک دستگاه موتورسنگین قاچاق هوندا ۴۰۰ سی سی را توقیف کردند.

خبرگزاری ایرنا : فرمانده انتظامی میبد گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان میبد یک دستگاه موتورسنگین قاچاق هوندا ۴۰۰ سی سی را توقیف کردند.

سرهنگ سیدمحمدطاهرموسوی افزود: در راستای طرح امنیت اجتماعی و برخورد با مزاحمان،مخلان نظم و امنیت شهروندان، ماموران پلیس امنیت عمومی میبد یک دستگاه موتورسنگین را توقیف کردند.

وی ضمن اشاره به دستگیری و معرفی متهم به دادسرا خاطرنشان کرد: ارزش برآورد شده این موتورسیکلت قاچاق و غیرمجاز ۱۰۰ میلیون ریال است.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد تصریح کرد: راکب این موتورسیکلت با ایجاد رعب و وحشت، آرامش و آسایش شهروندان را سلب کرده بود که با تلاش ماموران دستگیر شد.

محورهای ارتباطی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت این استان در کانون کریدور شمال – جنوب کشور باعث شده تا راه های این استان مورد سوء استفاده برای انتقال کالای قاچاق قرار گیرد.