تاریخ: ۲۲:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
بازدید فرمانده و مسئولین حوزه مقاومت بسیج خدیجه الکبری از پایگاه های تحت پوشش این حوزه

در بازدید فرمانده و مسئولین حوزه مقاومت بسیج خدیجه الکبری شهرستان میبد از پایگاههای تحت پوشش این حوزه و در نشست حلقه صالحین در خصوص رفتار خوب پدر و مادر در برخورد با یگدیگر و الگو سازی برای فرزندان سخنانی گفته شد.

بام میبد : عصر دیروز فرمانده و مسئولین حوزه مقاومت بسیج خدیجه الکبری از پایگاههای خدیجه کبری و حجاب بازدید نموده و در جریان مسائل و مشکلات این پایگاهها قرار گرفتند

همچنین در این بازدید سمت های اعضای شوراهای پایگاه ها و عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار گرفت .

گفتنی است در پایگاه خدیجه کبری بانوان بسیجی با تشکیل حلقه صالحین به سخنان زهره امینی مشاور و مدرس حوزه علمیه خواهران میبد که در خصوص سبک زندگی سخن می گفت ، گوش سپردند.

مشاور و مدرس حوزه علمیه خواهران شهرستان میبد در صحبتهای خود به روشهای برخورد با فرزندان در زندگی و معضلات استفاده از شبکه های اجتماعی و ماهواره با توجه به تاثیری که در زندگی افراد در جامعه و خانواده دارند و همچنین اعتقادات مردم را هدف قرار داده اند ، اشاره نمود.

وی گفت : خانواده ها می توانند به گونه ای عمل کنند که فرزندانشان وقت کمتری را در شبکه های اجتماعی بگذرانند . همچنین در اختیار قرار دادن موبایل برای بچه های کم سن و سال می تواند اثرات سوئی داشته باشد و برای جلوگیری از این امر به خواسته های آنها در خریدن موبایل توجه کمتری نموده ، آن را جایزه ای برای کار خوب فرزند خود قرار ندهند.

مشاور و مدرس حوزه علمیه خواهران شهرستان میبد خاطر نشان کرد: پدر و مادر دررفتاری که در برخورد با یگدیگر نشان می دهند می توانند الگوی مناسبی برای فرزندان خود باشند .

امینی همجنین در مورد اقتصاد مقاومتی و نحوه مصرف درست و بهینه مصرف کردن و عدم اسراف نیز سخن گفت و اشاره نمود به اینکه خانمها با صرفه جویی در مصرف آب یا انرژی های دیگر و همچنین با درست مصرف کردن خوراکی ها و سعی در دور ریز نکردن مواد غذایی می توانند نقش مهمی در این زمینه ایفا نموده و بدین وسیله شیوه درست مصرف کردن را در جامعه جا بیندازند.

وی تصریح نمود ما حتی در تهیه جهیزیه برای دخترهایمان با خرید کالای ایرانی می توانیم  سهمی در حمایت از تولیدات داخلی و رونق اقتصاد در کشور داشته باشیم .

در بازدید از پایگاه خدیجه کبری تودیع و معرفی مسئول این پایگاه توسط اعظم خانگاه فرمانده حوزه مقاومت بسیج خدیجه الکبری نیز صورت گرفت .