اخباراخبار اجتماعی

اولین بخشدار بانوی استان یزد منصوب شد

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فرمانداری میبد با حکمی از سوی «محمدعلی طالبی» استاندار یزد « فخرالسادات آقایی میبدی» به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب شد.

استاندار یزد در این حکم آورده است : در اجرای تبصره ذیل ماده ۶ مصوبه شماره ۱۲/۶۰۲ مورخ ۱۳۷۷/۷/۳۰ شورای عالی اداری و با عنایت به تفویض اختیار شماره ۱۴۲۰۲۴ مورخ ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ وزیر محترم کشور،جنابعالی را به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب می نمایم.

انتظار می رود در راستای تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید تمامی مساعی خویش را در جهت ایفای وظایف مصوب، رشد و ارتقای بخش و جلب مشارکت مردم در عرصه های مختلف به عمل آورید.

« فخرالسادات آقایی میبدی» فعالیت شغلی خود را در قسمت کارگزینی بخش خصوصی شروع کرد و سپس به خاطر علاقه ای که به کار فرهنگی داشت در کتابخانه مرکزی میبد ادامه فعالیت داد.

پس از مدتی مسئولیت کتابخانه ابوالفضلی فیرورآباد میبد که خود آن را راه اندازی کرده بود بر عهده گرفت.

وی در زمان مدیریت زنده یاد آقای حاجی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد به کار در این اداره دعوت شد و از اواخر سال ۹۱ نیز با تغییر وضعیت استخدامی در فرمانداری میبد به عنوان کارشناس امور بانوان به کار مشغول شد.

اولین بخشدار از جامعه بانوان استان با داشتن مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی از سال ۹۷ تا به حال به عنوان کارشناس امور اجتماعی و فرهنگی در شورای های فرهنگ عمومی ، سلامت ، آسیب های اجتماعی و امور مرتبط دیگر در فرمانداری میبد فعالیت دارد و همراه با آن پیگیر امور مرتبط با بانوان نیز بوده است

شهرستان میبد دارای سه بخش مرکزی ، ندوشن و بفروئیه می باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا