اخباراخبار اجتماعی

انرژی‌های تجدید پذیر با آمادگی سرمایه‌گذار در دستور کار گرفت

بام میبد : به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد،”حسین فلاح” فرماندار میبد روز دوشنبه ۱۲ آذرماه با سفر کاری خود به تهران به همراه نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با “حسن نیا” معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای کشور دیدار و حل مسائل پیش روی شهرستان را خواستار شد.

فرماندار میبد گفت: در این دیدار بحث روشنایی پل خورشید به طول ۵ کیلومتر، تقاطع غیر هم‌سطح و تعریض جاده روستای نیوک –فولاد آلیاژی که مسیر مواصلاتی ندوشن را تسهیل می‌کند مطرح و دستور خوبی گرفته شد.

حسین فلاح افزود: همچنین تعریض جاده نیوک –ندوشن هم که از مسیرهای معدنی و پرحجم ترافیک کامیون‌هاست در اولویت گذاشته شد تا با تعریض آن از حوادث جاده‌ای و ترافیکی در این مسیر کم شود.

موضوع انرژی‌های تجدید پذیر در دستور کار فرماندار میبد

فرماندارمیبد همچنین روز سه‌شنبه ۱۳ آذرماه در دیدار با “صادق زاده” معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق در خصوص انرژی‌های تجدید پذیر در شهرستان بحث و گفتگو کرد.

حسین فلاح گفت: این دیدار نتایج خوبی داشت و با توجه به آمادگی سرمایه‌گذار، انرژی‌های تجدید پذیر در دستور کار قرار گرفت که نتایج خوبی برای ماه‌های آینده برای شهرستان میبد خواهد داشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا