اخباراخبار فرهنگی هنری

افتتاح نمادین ثبت باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در یزد

بام میبد : به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد ، در این مراسم مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد ضمن تبریک این روز به کودکان و همچنین مربیان آنها با تاکید بر ضرورت شروع فرهنگ کتابخوانی در سنین کودکی مربیان مهدکودک را قشری تاثیرگذار در این زمینه عنوان کرد و از آنها و همچنین مسئولین سازمان بهزیستی به خاطر مشارکت در طرح دوشنبه های کتابخوانی و جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان تقدیر نمود.

وی با بیان اینکه ما سعی داریم تا لذت کتاب‌خوانی را در بچه‌ها تقویت کنیم و خلاقانه با آن‌ها حرف بزنیم ، اظهار امیدواری کرد که با همکاری هم ، نهادهای متولی نسلی کتابخوان همراه با آگاهی در یزد پرورش داده شود.

جوادیان زاده در ادامه اظهار نمود : یکی از طرح‌هایی که استان یزد به‌ عنوان اولین استان در کشور اجرا می شود ، همین طرح دوشنبه‌های کتابخوان در مهدهای کودک است.

وی آشنایی کودکان از ابتدای دوران کودکی با کتاب و کتابخوانی را از جمله اهداف این طرح اعلام کرد.

وی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد به‌ عنوان متولی این طرح با امضای تفاهم‌ نامه ا ی با اداره کل بهزیستی در استان یزد این طرح را در مهدهای کودک اجراء می کند.

وی افزود: در این طرح هر تیم ۱۰ تا ۱۲ نفر را در خود جای می‌دهد و به عنوان تیم‌های کتاب‌خوانی به این امر در مهدهای کودک می‌پردازد.

در پایان مراسم مجید جوادیان زاده هدیه ای به مناسبت روز کودک به بچه های مهدکودک صبا تقدیم کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا