اخباراخبار اجتماعی

طرح ملی « نه به اعتیاد » در میبد اجرا گردید

طرح ملی « نه به اعتیاد » همزمان با سراسر کشور با هدف گسترش واشاعه ی فرهنگ سلامت در میبد اجرا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد دراین ارتباط به ایرنا گفت : این طرح با اعزام جمعی از امدادگران و داوطلبان جوان به برنامه کوهنوردی به منظور گسترش واشاعه ی فرهنگ سلامت وهشدار به خانواده ها در مورد معضل و آسیب اعتیاد اجرا شد.

کمال بنّا افزود:جمعیت هلال احمر ودر راس آن اعضای جوان ونوع دوست ااین جمعیت همواره در برنامه های انسان دوستانه پیش قدم بوده و با تاسی از تعالیم و اموزه های روح بخش دین مبین اسلام بر ایجاد جامعه ای پاک و عاری از اعتیاد تاکید دارند.

وی یادآور شد : تشکیل نمادین “زنجیره انسانی” از دیگر برنامه های این طرح بود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد همچنین به برگزاری اردوی تفریحی درون استانی جمعیت هلال احمر شهرستان میبد اشاره کرد که در این اردو که به مدت  ۲ روز برگزارشد ، ۵۰ نفر از امدادگران، نجاتگران ، جوانان و داوطلبان فعال در برنامه های مختلف جمعیت هلال احمر ،به مناطق ییلاقی “روستای درند “از توابع خرانق اعزام شدند.

 وی ادامه داد : این اردو با هدف تقدیر از خدمات موثر اعضا و جذب و مشارکت بیشتر افراد در برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه جمعیت هلال احمر برگزارشد.

حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در ميبد تحت پوشش امداد و نجات جمعيت هلال احمر داوطلب امدادرساني به هموطنان و همشهريان در زمان وقوع حوادث و سوانح هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا