اخباراخبار اجتماعی

با حضوری فعال و موثر ارتقای ضریب امنیتی استان دنبال می شود

سردارمحمدرضا میرحیدری در حاشیه بازدید از ایستگاه های استقبال نوروزی در گفتگو با خبرنگاران افزود : با توجه به همدلی ها بسیج همگانی برای خدمت رسانی به مردم صورت گرفته و به حمد خدا همه دستگاه های و سازمان های مرتبط پای کار هستند.

وی تصریح کرد: در شرایطی که دشمن همه کینه خودش را در جنگ اقتصادی علیه مردم ایران دنبال می کند درخدمت رسانی به مردم درهمه نقاط اسکان  ، نقاط جمعیتی ، پارک ها ، تفرجگاه ها و محورهای مواصلاتی همه با قوت همراه با اعتقاد پای کار آمده اند.

فرمانده انتظامی استان یزد اظهار امیدواری کرد: انشاءالله با اقدامات انجام شده و حضور موثر و فعال پلیس و همه دستگاه ها و سازمان های مرتبط در سطح استان و شهرستان شرایط مطلوبی با تعامل خوبی که بین دستگاه ها و ادارات است  شکل گیرد تا افزایش دلدادگی مردم را به نظام  و حاکمیت را به دنبال داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به دردیداری که در بیت امام جمعه میبد صورت گرفت افزود : ان شاءالله مطالب و توصیه های امام جمعه میبد در افزایش خدمت رسانی به مردم نیز پیگیری و دنبال می شود.

در شهرستان میبد ۱۹۰ کلاس درس و نیز نماز خانه های مدارس ، حسینیه ها و سالن ورزشی با دارا بودن امکانات مناسب به اسکان مسافران نوروزی اختصاص داده شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا